.: Trenerzy
Trenerzy Kliniki Kraula to zespół fachowców, którzy swój warsztat opierają na nowoczesnej technice pływania. Obecne światowe tendencje w nauce techniki pływania znacznie różnią się od metod stosowanych w latach 80-tych czy 90-tych. Trenerzy Kliniki Kraula pracują na bazie najnowszej wiedzy z zakresu pływania sportowego popartej międzynarodowym doświadczeniem.

.: Małe grupy
Nasze obozy stawiają przede wszystkim na możliwie indywidualną pracę z każdym z uczestników. Dlatego też grupy treningowe pracujące z jednym trenerem mogą liczyć maksymalnie 6 osób. Daje to możliwość wnikliwej analizy błędów technicznych popełnianych przez zawodników oraz dobrania odpowiednich ćwiczeń potrzebnych do ich wyeliminowania.

.: Wideo-analiza
W nowoczesnym sporcie wyczynowym wideo-analiza to codzienność, również w pływaniu. Mimo iż większość zawodników niejednokrotnie widziała się na nagraniu znad i spod wody, to bez nowoczesnej i fachowej analizy stylu pozostaje ono jedynie zapisem obrazów. Na Klinice Kraula każdy z zawodników podlega dokładnej analizie swojego stylu, zarówno na zajęciach teoretycznych jak i w trakcie treningu w wodzie.

.: Nowoczesny sprzęt FINIS
Na każdej edycji Kliniki Kraula uczestnicy w czasie treningów używają nowoczesnego sprzętu firmy FINIS, który otrzymują na własność. FINIS to firma, która obecnie robi najlepsze na świecie, innowacyjne przyrządy do doskonalenia techniki pływania. Najlepsze z nich są wykorzystywane podczas Kliniki Kraula.


Swim Studio Swimshop Power Breath Finis Pływanie.pl
Copyright © 2011 Klinika Kraula ®
facebook